PRAZNOVANJE MATERINSKEGA DNE NA SELIH

Letos smo zaposleni na šoli Sela v sodelovanju z vrtcem organizirali skupno prireditev, ki je združila učence in otroke iz vrtca. Tradicionalna prireditev ob materinskem dnevu je prinesla edinstveno izkušnjo, ki je poudarila pomen druženja in kreativnosti v naši lokalni skupnosti.

Materinski dan je praznik, ki ga mnogi obeležujemo z izkazovanjem ljubezni in spoštovanja do mater ter drugih žensk v našem življenju. Kljub temu pa ne smemo prezreti vloge očetov, ki postajajo vse bolj aktivni in vključeni v vzgojo in skrb za svoje otroke.

Ena od najlepših stvari na prireditvi je bila opazovati sproščenost in smeh otrok, ki so z iskricami v očeh v občinstvu iskali svoje starše. Poudarek prireditve z naslovom Ta roža je zate ni bil le na praznovanju materinske ljubezni, ampak tudi na spodbujanju medgeneracijskega povezovanja in ustvarjalnosti. Prav zato so vsi obiskovalci domov odšli z rožo, ki so jih izdelali učenci in otroci, ob pomoči učiteljic in vzgojiteljic.

FOTOUTRINKI