Športni dan ŠPORT IN ŠPAS

Kakšen dan, o, kakšen dan!

Športni dan smo pričeli na šolskem igrišču, kjer smo se zbrali učenci, njihovi stari starši, nekateri starši in učiteljice. Po uvodnih besedah so nas v aktivno dopoldne popeljali učenci plesnega krožka, ki so nam zaplesali plese, takšne, da smo jih samo gledali in takšnega, na katerem smo sodelovali vsi udeleženi.

Ob prijetni glasbi smo se razgibali in se nato pripravili na pohod po bližnji okolici šole. Utrujeni in vroči smo se vrnili pred šolsko zgradbo, kjer nas je že čakala malica. Z užitkom smo jo pojedli. Ohladili smo se, okrepčali in že bili pripravljeni na nove aktivne dogodivščine.

Štafetne igre vedno zbudijo tekmovalnost, da damo od sebe vse. Naša tradicionalna igra med dvema ognjema pa tudi ni manjkala.

Vsi smo zelo uživali in se zabavali. Lepo je bilo videti rdeča lica vseh udeleženih. Naše medgeneracijsko srečanje je v polnosti uspelo.

Učiteljica Claudia

Za ogled fotoutrinkov pritisnite TUKAJ.