PRVOŠOLCI PONOSNI ČLANI NAŠE ŠOLSKE SKUPNOSTI

Prvošolci šole Sela so postali člani šolske skupnosti. Obljubili so, da se bodo trudili po najboljših močeh biti vestni učenke in učenci. Skrbno bodo pisali domače naloge. Prijazni bodo do sošolk in sošolcev. Spoštovali bodo starejše ljudi. Pazili bodo na svojo varnost in varnost drugih ter na šolsko opremo. Trudili se bodo, da bodo prijateljice in prijatelji.

Na sprejemu je bila prisotna tudi nova predsednica šolske skupnosti, petošolka Mia Marinič, ki je vzorna učenka, rada pomaga mlajšim učencem in učenkam, vedno zna spodbuditi z lepo besedo in dobrim zgledom.

Iskrene čestitke našim prvošolcem!