ŠPORT ŠPAS

ŠPORTNO IN ŠPASNO

Na prijeten petkov dan smo na šoli Sela imeli športni dan.

Začeli smo ga s skupnim pozdravom in razgibavanjem, pri tem seveda nismo pozabili na zadrževanje v mehurčkih.

Z glasnim »Juhuhu!« smo nadaljevali s pohodom po bližnji okolici šole. Merili smo razdaljo prehojene poti in na koncu ugotovili, da smo skupno prehodili 215 km. In to še ni bilo vse-vsi smo tekli tudi na teku prijateljstva in solidarnosti ter skupno pretekli še 11 km. Ugotovili smo, da smo vsi učenci naše šole prišli do Kopra brez prevoznega sredstva. Carsko, kajne?

Športni dan smo po malici nadaljevali s športnimi igrami. Podučili smo se tudi o športnem obnašanju na prireditvah in pomenu varnosti v športu.

Športni dan smo zaključili v prijetnem vzdušju, učenci in učiteljice smo bili zadovoljni, da smo dan preživeli športno in špasno.

Učiteljica Claudia

Za ogled fotografij kliknite tukaj.