MEDGENERACIJSKO DRUŽENJE NA OŠ SELA

Letos je na naši šoli potekala že 8. prireditev medgeneracijskega druženja. Po kratkem nagovoru so za glasbeni utrinek poskrbeli nekateri naši učenci, ki so igrali na inštrumente, ter otroški pevski zbor naše šole. Predstavili smo analizo projekta Prometna kača, ki želi spodbuditi učence in njihove starše za kot rečemo trajnostni način prihoda v šolo, torej peš, s kolesom, z javnim prevozom ali s souporabo avtomobila. Na šoli Sela ugotavljamo, da smo zvišali odstotek trajnostnih načinom prihodov v šolo za 34% v času trajanja igre. Gibalne aktivnosti so bile organizirane v okolici šole. Pohodniki so občudovali zeleno in nekoliko senčno bližnjo okolico šole, kolesarji pa so se podali k ribniku v Zg. Pristavo. Po malici, ki je bila domače obarvana, smo igrali štafetne igre na igrišču ob šoli. Prireditev smo zaključili s podelitvijo priznanj in nagrad najmlajšemu in najstarejšemu udeležencu ter najštevilčnejši družini. V prijetnem vzdušju smo se razšli in vsak na svoj dom ponesli lepe trenutke za spomin.

Claudia

Za ogled galerije pritisnite na fotografijo.

DSC_0874

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost