KULTURNA URA PRED DECEMBRSKIMI PRAZNIKI

Zadnji šolski dan v letu 2018 je bil zelo prav poseben.

Najprej so se nam predstavili učitelji in učiteljica  glasbene šole in nam s svojim muziciranjem polepšali jutro.

Sledila je kulturna ura, s katero smo počastili našo državo Slovenijo, ki bo praznovala dan samostojnosti in enotnosti. Petošolci so vsem učencem predstavili zgodovino našega naroda, od prazgodovine do danes. Vmes smo videli še ljudske plese. Na koncu so se nam predstavili še učenci dramskega krožka, ki so bili v skrbeh za snežaka in so iskali novoletno jelko. V predpraznične dni so nas popeljali tudi učenci plesnega krožka.

Prireditve se je udeležil tudi gospod ravnatelj, ki se je učencem zahvalil za nastop in poudaril, da moramo biti ponosni na svojo domovino, čeprav je majhna. Zaželeli smo si lepo praznovanje božičnih praznikov in sreče v novem letu. V jedilnici nas je čakala samopostrežna malica, ki so jo učenci z velikim tekom pojedli.

V razredih smo praznično nadaljevali s poukom in se poslovili z nasmehom na obrazih.

Učiteljica Claudia