TEDEN OTROKA NA ŠOLI SELA

Povabimo sonce v šolo je tema letošnjega Tedna otroka. In res smo ga, povabili namreč. Naše obveznosti in vsakodnevni urnik smo osvetlili z žarki medsebojnega sodelovanja, dobre volje, druženja, tekmovanj, igre in plesa.

Po igralni urici v ponedeljek, smo v torek tekli na šolskem krosu in vsi učenci so bili uspešni, saj so pritekli na cilj. Prvošolka Manca je na cilj pritekla celo prva, drugošolec Luka drugi, četrtošolka Neža tretja. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem! Ugotovili smo, da so kuhani kostanji ravno tako dobri kot pečeni. V sredo smo se vsi učenci v štirih skupinah igrali v telovadnici in na šolskem igrišču. V četrtek smo ponovili pravila hišnega reda. Učenci so bili seznanjeni s kriteriji za pohvale in vzgojne ukrepe. Ugotovili smo, da so prvošolci dovolj zreli, da postanejo člani naše šolske skupnosti in smo jih svečano sprejeli v šolsko skupnost. Izvolili smo novo predsednico šolske skupnosti, četrtošolko Evo Vidovič Sitar. Dogodku smo postavili piko na i in imeli samopostrežno malico. Za konec tedna otroka smo izvedli še plesno urico.

Učenci in učiteljice smo se imeli lepo.                                          Claudia B. Mihelič