OVITI V BRON FINALA OTROŠKE VARNOSTNE OLIPMIJADE

Bilo je zabavno, ko smo igrali igre. Strah me je bilo, ko je bil na vrsti moj del naloge.

Vesela sem, da smo skoraj v vsaki igri zmagali.

Super je bilo na stadionu.

Vesela sem bila, ko sem dobila podpis Tima Gajserja.

Presenečena sem bila, ker še nikoli nisem bila v taki dvorani.

Bilo me je strah pred tekmovanjem.

Sodeloval sem pri vseh igrah in se zelo dobro izkazal. Bila je dobra izkušnja, ker sem tudi veliko naučil.

Bilo mi je všeč, vedel sem, da bomo dobri. Na tribuni sem glasno spodbujal sošolce.

Pri navijanju sem se dobro počutil. V rokah sem držal plakat za navijanje, na katerem je pisalo Gremo, OŠ Sela!

Ta dan je bil najboljši v vsem mojem šolskem življenju.

Za malico smo jedli hot dog iz Perutnine Ptuj.

Potipali smo travo mariborskega stadiona , nekateri so si eno utrgali in jo doma posadili.

Vrhunski športniki, ki smo jih videli, so zaposleni v policiji ali v vojski. Dobili smo avtograme.

Pri igranju sem se lepo imel. V prvi igri sem bil figura na tekmovalnem polju. Sestavljal sem odgovor na sodniški mizi. Držal sem brentačo. Najbolj všeč mi je bilo na mariborskem stadionu.

Zjutraj smo bili vsi veseli, saj samo se odpravljali na finale varnostne olimpijade. Po uri sedenja na avtobusu smo prispeli v prečudoviti Ljudski vrt.

Ko smo se prijavili in fotografirali, samo lahko začeli z igrami. Prva je bila Človek, ne jezi se, naslednja je bila sestavljanje logotipa. Imeli smo malico in si ogledali razstavo vojaških in policijskih vozil. Potem smo odigrali še dve igri, in sicer spretnost na kolesu in gasilska igra.

Naš policist je nam in učiteljici pripravil prijetno presenečenje – ogledali samo si stadion in slačilnico mariborskih nogometašev.

V dvorano Lukna so prišli vrhunski športniki. Sledila je razglasitev rezultatov, bili smo v pričakovanju na dobro uvrstitev. Uvrstili smo se na odlično tretje mesto.

Veseli smo se vrnili domov. Odlično sem se počutila.

Svoje vtise so napisali učenci.