O B V E S T I L O – Šport špas

O B V E S T I L O

V petek, 19. maja 2017, bo eksperimentalni dan in dan druženja in gibanja vseh generacij.

Aktivnosti za učence se bodo začele ob 11.45. Z avtobusom se bomo peljali na OŠ Videm, ki se bo za en dan spremenila v hišo eksperimentov.  Učenci naj s seboj prinesejo šolske copate, ker bodo eksperimentirali v prostorih šole.

Po delavnicah se bomo vrnili na našo šolo, kjer bomo imeli športne aktivnosti. V tem času bodo sodelovali bodo tudi na »Teku podnebne solidarnosti«.

Spoštovani starši, babice in dedki,

vabljeni ste, da se nam ob 15.00 pridružite tudi vi. Organiziran bo pohod po bližnji okolici šole. V času druženja si bo možno izmeriti krvni tlak in sladkor v krvi. Tudi letos bomo na koncu razglasili najstarejšega in najmlajšega udeleženca ali udeleženko in najštevilčnejšo družino. Tradicionalno bomo srečanje zaključili na šolskem igrišču ob 17. uri.

Ob 18. uri ste vabljeni, da s svojimi otroki obiščete Hiško eksperimentov na OŠ Videm, saj bo za vse vas odprta do 19.30.

Veselimo se srečanja z vami, saj vemo, da sta gibanje in druženje zelo pomembna za naše zdravje in dobro počutje.

Lepo Vas pozdravljamo,učiteljice šole Sela