Tehniški dan

V torek smo tudi na naši šoli izvedli tehniški dan, ki je bil v znamenju priprav na materinski dan. Najprej smo se z učenci pogovorili o samem prazniku, nato pa smo se lotili izdelovanja darilc. V prvi delavnici smo izdelali darilce – okrasek za vse obiskovalce, ki se bodo udeležili prireditve ob materinskem dnevu. V drugi delavnici pa smo se z veliko mero ustvarjalnosti lotili izdelovanja šopkov za naše mamice. Učenci so se zelo trudili in ob delu uživali, saj jim je posebno motivacijo dajala misel na njihove mamice. In nastali so čudoviti, pisani, unikatni in predvsem ljubezni polni šopki. Drugi del tehniškega dne smo namenili pripravam na prireditev. Drage mamice, da bodo šopki vaših otrok še dolgo cveteli, jih pridno zalivajte z veliko ljubezni!

Učiteljica Maja

????????????????????????????????????