NA ŠOLI SELA SMO ŠPORTALI

Vsak dan moramo skrbeti za svoje zdravje. Poleg uravnotežene prehrane, dovolj spanja, …, je nujno potrebno tudi dovolj gibanja. O tem smo se z učenci pogovarjali v uvodnem delu. Učenci veliko vedo o zdravem načinu življenja. Iz učilnice smo se odpravili v šolsko telovadnico, kjer smo se igrali štafetne igre v štirih skupinah, poimenovanih po zimskih oblačilih. Nato smo na šolskem igrišču igrali šolsko kraljico športa-igro Med dvema ognjema. Opaziti je bilo veliko vročičnih akcij-vse za zmago. Po malici smo sprejeli povabilo in smo si skupaj z otroki vrtca ogledali predstavo s klovnoma. Vsi smo bili nasmejani do ušes. Pripravili smo se za pohod, se postavili v kolono in se podali v bližnjo okolico šole. Izbrali smo najvarnejšo pot-med njivami. Nekoliko blatni, nekateri malo utrujeni, večinoma pa dobro razpoloženi smo športni dan zaključili v telovadnici, kjer smo zaplesali ob skladbi Na lepi modri Donavi, ki jo je pred točno sto petdesetimi leti spisal Johann Strauss.

Učiteljica Claudia

????????????????????????????????????