O DEČKU, KI JE PISAL PESMI

Dan pred slovenskim kulturnim praznikom smo na šoli Sela po malici posvetili kulturno druženje »dečku, ki je pisal pesmi«. Po uradnem začetku s slovensko himno smo se predstavili vsi učenci s svojim razrednim utrinkom kulturnega ustvarjanja med šolskim letom. Vmes so nastopili tudi mladi pesniki naše šole, ki s svojimi umetninami sodelujejo na letošnjem festivalu otroške poezije Rima raja. Tudi kot gledalci smo se odlično odrezali, saj smo večinoma z zanimanjem in nemoteče spremljali program kulturne ure. Nastopajoče pa nagradili z zasluženim aplavzom, kar je tudi velikim umetnikom za njihov trud največja nagrada. Program so lepo povezovali petošolci Nika, Eva, Tia in Nejc ter tretješolka Eva. Kot zaključek pa smo ubrano zapeli še tradicionalno selsko himno Mi se imamo radi. In res je tako.

Vaš e-naslov ne bo objavljen.