SPREJEM PRVOŠOLCEV V ŠOLSKO SKUPNOST

Na zadnji dan v tednu otroka smo se na šolski skupnosti najprej pozdravili in zapeli slovensko himno. Zapeli smo tudi selsko himno. Ponovili smo  pravila šolskega reda.

Ugotovili smo, da so naši prvošolci dovolj zreli, da lahko postanejo člani naše šolske skupnosti. Svečano smo jim podelili izkaznico naše šole. Izvolili smo predsednico šolske skupnosti. Učenci so četrtošolko Saro Vidovič potrdili za svojo predsednico in Sara se je nato uradno podpisala pod pravila šolskega reda.

Učenci so bili seznanjeni tudi s kriteriji za priznanje za vzorno vedenje.

Dogodek smo zaključili z nagovorom gospoda ravnatelja, ki je poudaril pomen  upoštevanja šolskih pravil. Učencem je zaželel uspešno šolsko leto.

Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost smo praznovali vsi učenci naše šole s slastnim izdelkom naše kuharice in kostanji, ki jih je spekel naš hišnik.

sprejem